Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Emily Zhou Ms. Emily Zhou
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-29830995 Е-пошта:emily@szhxw168.com
Избрана производи
За нас
Основана е во 2010 година, посветена на производство на кабелски врски за јамки, скијачки ленти, ракави за скијачки столбови, еластичен опсег, медицински ремени, леплива јамка и други сродни серии спортски производи. Европа и САД се како главен целен пазар и производите се извезуваат дома и во странство. Ние изградивме колаборативен однос со Intersport, K2, ToKo, Nodica, Swix, Coop и други европски и американски светски познати спортски бренд. За да се исполниме разновидниот услов за набавка од нашите клиенти, ние самостојно ги истражуваме и произведуваме торбите со велосипеди, сите видови пиштоли за пиштоли, торби за перење, производи од неопренови, итн. Конкурентноста и меѓународното влијание на претпријатието се подобруваат со постојано збогатување на категоријата производи на компанијата и внимателна услуга на клиентите.
Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
За нас
Основана е во 2010 година, посветена на производство на кабелски врски за јамки, скијачки ленти, ракави за скијачки столбови, еластичен опсег, медицински ремени, леплива јамка и други сродни серии спортски производи. Европа и САД се како главен целен пазар и производите се извезуваат дома и во странство. Ние изградивме колаборативен однос со Intersport, K2, ToKo, Nodica, Swix, Coop и други европски и американски светски познати спортски бренд. За да се исполниме разновидниот услов за набавка од нашите клиенти, ние самостојно ги истражуваме и произведуваме торбите со велосипеди, сите видови пиштоли за пиштоли, торби за перење, производи од неопренови, итн. Конкурентноста и меѓународното влијание на претпријатието се подобруваат со постојано збогатување на категоријата производи на компанијата и внимателна услуга на клиентите.
Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
Нови Продукти
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање