Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Emily Zhou Ms. Emily Zhou
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-29830995 Email:emily@szhxw168.com
Produktet e zgjedhura
Rreth nesh
Wasshtë themeluar në vitin 2010, e angazhuar për prodhimin e lidhjeve kabllo të lidhjeve lidhëse, shiritat e skive, mëngët e shtyllave të skive, brezin elastik, shiritat mjekësorë, lakin ngjitës dhe lidhjen me seri të tjera të produkteve sportive. Evropa dhe Shtetet e Bashkuara janë si tregu kryesor i synuar dhe produktet eksportohen brenda dhe jashtë vendit. Ne kemi ndërtuar një marrëdhënie bashkëpunuese me Intersport, K2, ToKo, Nodica, Swix, Coop dhe markë tjetër sportive me famë botërore evropiane dhe amerikane. Për të përmbushur kërkesat e larmishme të prokurimit nga klientët tanë, ne në mënyrë të pavarur hulumtojmë dhe prodhojmë çanta biçikletash, të gjitha llojet e holsters me armë, çanta lavanderi, produkte neoprene, etj. Konkurrenca dhe ndikimi ndërkombëtar i ndërmarrjes përmirësohet duke pasuruar vazhdimisht kategorinë e produkteve të kompanisë dhe shërbim të vëmendshëm ndaj klientit.
Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Rreth nesh
Wasshtë themeluar në vitin 2010, e angazhuar për prodhimin e lidhjeve kabllo të lidhjeve lidhëse, shiritat e skive, mëngët e shtyllave të skive, brezin elastik, shiritat mjekësorë, lakin ngjitës dhe lidhjen me seri të tjera të produkteve sportive. Evropa dhe Shtetet e Bashkuara janë si tregu kryesor i synuar dhe produktet eksportohen brenda dhe jashtë vendit. Ne kemi ndërtuar një marrëdhënie bashkëpunuese me Intersport, K2, ToKo, Nodica, Swix, Coop dhe markë tjetër sportive me famë botërore evropiane dhe amerikane. Për të përmbushur kërkesat e larmishme të prokurimit nga klientët tanë, ne në mënyrë të pavarur hulumtojmë dhe prodhojmë çanta biçikletash, të gjitha llojet e holsters me armë, çanta lavanderi, produkte neoprene, etj. Konkurrenca dhe ndikimi ndërkombëtar i ndërmarrjes përmirësohet duke pasuruar vazhdimisht kategorinë e produkteve të kompanisë dhe shërbim të vëmendshëm ndaj klientit.
Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Produkte të reja
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim